Pokoje Gościnne


POLONEZ oferuje pokoje urządzone tak, aby umożliwić naszym Gościom regeneracje sił i wypoczynek. Proponujemy pokoje w ciepłych kolorach o różnym typie i standardzie w zależności od potrzeb Klientów.

WYPOSAŻENIE POKOI

Pokoje wyposażone są w telewizory, TV LCD, biurko do pracy, łazienkę z prysznicem lub wanną, suszarkę do włosów, galanterie hotelową, bezpłatne WI-FI, bezpłatny monitorowany i ogrodzony parking hotelowy oraz zadaszony i zamykany parking motocyklowy. Część pokoi jest z klimatyzacją i balkonami. Przy rezerwacjach długoterminowych lub imprezach okolicznościowych i firmowych cena ustalana jest indywidualnie.
Dzieci do lat 5 razem z rodzicami w łóżku bezpłatnie. Oprócz obiadu lub kolacji à la carte istnieje możliwość zamówienia wyżywienia abonamentowego powyżej 5 dniowej rezerwacji.


Posiadamy 178 miejsc noclegowych z możliwością dostawek pełnowymiarowych w pokojach:

* jednoosobowych
* dwuosobowych
* trzyosobowych
* czteroosobowych
* apartamentach

Doba pobytowa rozpoczyna się od godziny 14:00, a kończy dnia następnego o godzinie 12:00. W cenie gwarantujemy śniadania w formie bufetu od godziny 5:30 do godziny 10:30Ponadto oferujemy odpłatnie szeroki zakres usług dodatkowych:

  • room service
  • możliwość zwierząt w pokoju
  • wiązanki z kwiatów świeżych
  • ksero
  • leżaki basenowe