Kilka słów o POLONEZIE


Domowa atmosfera, miła obsługa i klimatyczny wystrój wnętrza sprawia, że …

zmęczeni długą drogą goście odpoczywają u nas, a dania serwowane przez naszego Szefa Kuchni oczarowują podniebienia najbardziej wyrafinowanych smakoszy. Pośród zielonych drzew, z dala od wielkomiejskiego zgiełku można odnaleźć tutaj oazę spokoju. Atutem tego miejsca jest natura oraz kompleks zieleni w otoczeniu oczek wodnych i ścieżki rowerowej, którą można dojechać do pobliskiego jeziora “Popiel”.

Restauracja

w stylu staropolskim z akwenem wodnym i rybami pomieści nawet 80-ciu gości.

Kawiarnia

w stylu włoskim z drewnianym młynem pomieści 30 gości. Sala bankietowa z klimatyzacją i nowoczesną dekoracją, zaskakującym oświetleniem chmurki sufitowej ugości 150 osób.

Oranżeria

w całości oszklona wśród zielonych drzew zaprosi do stołu 45 osób.

Jednorazowo możemy obsłużyć w naszej restauracji 305 osób w połączonych i nie kolidujących ze sobą salach, o różnych wystrojach w akompaniamencie relaksującej muzyki. POLONEZ to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie województwa zachodniopomorskiego.

 

Od wielu lat odwiedzają nas Goście szukający miejsca do odpoczynku po podróży służbowej jak i rodziny ze swoimi pociechami. Dla Gości lubiących czynny odpoczynek mamy do dyspozycji basen, kręgielnię, quady, konie, kucyki, strzelnicę, bryczkę, grille, ogniska, rowery, spływy kajakowe, polowania, mini zoo, plac zabaw, kuligi zimową porą itp.

Jako profesjonaliści w organizacji wesel, uroczystości rodzinnych jak i imprez integracyjnych dla firm i szkół spełniamy każde oczekiwania naszych Klientów. Jest to wymarzone miejsce na odpoczynek i relaks z wyśmienitą kuchnią i gwarancją niezapomnianego pobytu. POLONEZ położony jest przy trasie A6 w centrum miejscowości Rymań vis-a-vi Kościoła Parafialnego w środku węzła komunikacyjnego 100 km od Szczecina, 250 km do Gdańska, 50 km do Koszalina i 27 km od Kołobrzegu